המלצות

הם אמרו...

אנשים שעובדים איתי: מה הם אומרים ולמה הם בחרו דווקא אותי

100.jpg

 אור ליבנה - מאיירת וקומיקסאית: 

אז השנה הזאת כמו להרבה אנשים, הייתה מאתגרת. בדיוק שרציתי לתת גז על ענייני קריירה ולקדם את עצמי יותר כעצמאית, פרצה הקורונה ושיבשה את התוכניות. 

איפה שהוא באמצע השנה, חגית התקשרה אלי לגבי משהו שפרסמתי בקהילת הפייסבוק " שוטף+120", וייעצה שאשים את זה באתר שלי. מאוד הופתעתי מהאדיבות והפתיחות שבה היא דיברה איתי, למרות שכלל לא הכרנו.  הבנתי שזו אחלה הזדמנות להיכנס לתהליך איתה.

התחלנו להיפגש (בזום כמובן:) לשיחות על רעיונות חדשים שאוכל לפתח בתור מאיירת ומעצבת, על איך קומיקס יכול להוות הכנסה מצוינת למרות שבאותה תקופה זה היה נראה לי כמו מדע בדיוני: שיווק עצמי, פנייה ללקוחות פוטנציאליים, ואפילו רעיון שהיה לי במגירה איפשהוא עמוק ופחדתי לבצע- סדנאות קומיקס. 

בעזרתה של חגית פיתחתי והוצאתי את הסדנה לפועל, התחלתי לצבור עוד עבודות ולקוחות,  ונתתי לעצמי בוסט לביטחון העצמי והמקצועי. 

היא תמיד זמינה במייל להתייעצויות וענתה לי בצורה מפורטת ומסודרת, תמכה ועודדה, ושלחה לי סיכומים של הפגישות שלנו כך שאוכל ליישם באופן מסודר את המשימות.

אני ממליצה במיוחד לאנשים הקריאטיביים שבינינו לעבוד איתה, כי יש הרבה דברים שלא רואים מפה אבל רואים משם ... וחגית לגמרי רואה אותם. 

11.png

יועצת למידה בארגונים:

חגית סייעה לי במיתוג העבודה העסקית ודיוק הפניה ללקוחות. היא מהווה עבורי מקור ידע וכתובת להתייעצויות בנושאים הנוגעים לעסק ומשיקים לו.

הערך הגדול שלה הוא בלקחת את מאות המחשבות שמתרוצצות בראש של עצמאית ולתמוך בתרגומן למשימות עסקיות ברורות.

חגית מחזקת אותי כשאני מרגישה שאני מאבדת כיוון, עוזרת לי לראות את הדברים הטובים ולהתאים את הציפיות שלי מעצמי כבעלת עסק בתחילת דרכה. אני ממליצה בחום (רותח!) להיעזר בחגית בבנית העסק ובתהליכים עסקיים.

11.png

מנהלת צוות בחברה גלובלית:

אל חגית הגעתי אחרי שהרגשתי חוסר שביעות רצון בתפקיד. חגית פקחה את עיניי ועזרה לי לארגן את המחשבות והמטרות שלי. אחרי כל פגישה יצאתי עם תוכנית עבודה ועם תחושה של שליטה גבוהה יותר על חיי.

בהמשך חגית ליוותה אותי בכניסה לתפקידי הניהול הבאים שלי.  לכל תפקיד ניהולי היו אתגרים חדשים ושונים ובזכות הליווי של חגית במספר פגישות בודדות, הצלחתי לקדם את מעמדי ולהשיג את מטרותי בחברה.

ברגע שתיפגשו עם חגית, תבינו שהגעתם למקום הנכון ואתם בידיים טובות.
אין לי ספק שאמשיך להתייעץ עם חגית גם בהמשך הדרך.

11.png

כותב תוכן עצמאי:

ההכרות שלי עם חגית הייתה בעיקר מהרשתות החברתיות, כבר שם גיליתי אדם אמפתי, מכיל ומקצועי. תקופת הקורנה הביאה את כולנו ל"מוד" אחר, אז חגית עברה לליווי און ליין. אני מאוד אוהב און ליין, כי הוא חוסך הרבה טרחה מסביב. הליווי עם חגית שדרג אותי מהשבוע הראשון. ביקשתי יותר כסף מלקוחות קיימים, ידעתי לסנן לקוחות לא רלוונטים וגם למדת לטפל בהתנגדויות.

מעבר לכך, חגית קידמה אותי בנושא של מכירות, נושא שאני פחות אוהב, והסבירה לי שהעסק שלי זקוק למכירות בשביל להתקיים. זו היתה תובנה חזקה מאוד.

ממליץ לכל מי שיש לו עסק, או רק פתח, או חושב לפתוח לפנות לחגית, הניסיון והמקצועיות שלה יקדמו אתכם ויעזרו לכם לממש את הפוטנציאל המלא שלכם.

11.png

מנהל מחלקת מוצר בחברה גלובלית:

כשקודמתי לתפקיד של מנהל מחלקה  היו לי התלבטויות רבות, החל מהכניסה לתפקיד ועד לתפקוד היומיומי. חגית  עזרה לי למקד את היעדים והמטרות שלי (גם מבחינה אישית, מה אני רוצה, מה החזון שלי , וגם בשביל המחלקה והתפקיד עצמו).

הפגישות איתה היו מקום בטוח לאוורר את התחושות שלי ,הדילמות וההתלבטויות ,והיא היוותה עבורי קול אובייקטיבי, ועזרה לי מאוד לקבל פרופורציות ולבנות את האינטואציות הניהוליות שלי.

אהבתי מאוד את העובדה שמעבר לאוורור והשיקוף הפגישות תמיד כללו חלק פרקטי: עצות מעשיות, מיידיות, עם תוכנית עבודה סדורה, ולא רק סיסמאות בחלל הריק.

התרשמתי שחגית מאוד מנוסה, מחוברת ומכירה את ההווי היומיומי של חברות גלובליות וידעה לתרום לי מניסיונה בכל נושא והתלבטות שהעסיקו אותי.

יכולת האבחנה שלה לאנשים ולפרטים היא גבוהה מאוד ועזרה לי מאוד בפתרון בעיות של יחסי אנוש בצוות, התפתחות אישית והתנהלות יומיומית.

בנוסף לפגישות הקבועות, היא תמיד זמינה (בכל מדיה אפשרית ) ונתנה תמיכה למקרי חירום וגם למקרים יומיומיים , מה שנתן תחושה של מענה מקצועי, מקיף ויוצא דופן.

11.png

בעלת רשת חנויות לבגדי ילדים:

חגית היא בשביל ״ריצות״ ארוכות

היא מבינה עסק:

כשרע או טוב

כששמח או עצוב

כשיבש או רטוב

אני איתה והיא איתי כבר 3 שנים!!!!

עם חיוך ענק ומקצועיות ללא פשרות

היא מובילה להצלחות, קטנות כגדולות

11.png

מעצבת פנים:

לעיתים יוצא לנו להכיר אנשים שממלאים את ייעודם ואין ספק שאת אחת מאותם אנשים.

המסירות שלך ללקוחות, התשוקה לעשייה, אהבת האדם והשאפתנות ניכרים בתהליך הליווי איתך ומעוררים שאפתנות והשראה.

תודה לך על היד המכוונת, על פתיחת הראש וההתייעלות הארגונית, על הרצון, ההבנה וגם הבעיטה הקטנה כשצריך.

אין כמוך מקצוענית, מי שעובד איתך מרוויח בענק.

תודה רבה!

11.png

מטפלת ברפואה סינית:

עבורי חגית היא כל כך הרבה יותר מיועצת עסקית.

הליווי שלה אפשר לי להיות עם האצבע על הדופק ולהגשים חלומות ורצונות שונים ומגוונים בעסק ומחוץ לו. עם יד עדינה ומכוונת היא יודעת איך להניע אותי להגשמה עצמית וסיפוק גדול. היא גם עוזרת לי להבין אילו מטרות פחות מתאימות לי כרגע וכיצד נכון לשים אותן בצד עבור ההמשך.

ממליצה בחום!

11.png