...ואני רק רציתי להיות שכירה

מכירים את השיר הזה של ריטה? היא רצתה רק לשיר.

ואני רק רציתי להיות שכירה.

היה נראה לי שזה בול תפור עלי. אז זהו שלא.

התגלגלתי לעצמאות לא מתוך רצון ושיעמום בחיי השכירות, אלא מתוך העובדה שלא מצאתי את הארגון הנכון שייתן לי לעשות את מה שאני רוצה. אחרי כמה שנים כשכירה הבנתי שאני רוצה לעשות משהו אחר. גם וגם ולא רק. 

אז יצאתי לעצמאות והתחלתי להבין מה זה אומר. היום, אני כבר יודעת שאין דבר אחד שמזוהה עם מה שאני עושה, אלא מכלול של נושאים.

אני בעלת ניסיון רב בייעוץ לארגונים ולעצמאים קטנים ובינוניים, הנחיה ופיתוח עם שימת דגש מיוחד על חווית הלקוח. גם לארגונים בסדרי גודל קטנים יש צרכים ארגוניים. פיתוח צוותים, התנהלות כלכלית נכונה והתנהלות מול לקוחות אינן מותרות בעולם של היום אלא חובה עיסקית של כל ארגון, בכל גודל. 

הגם וגם שלי הוא בן השאר פיתוח תכנים לארגונים גדולים, בכל מגזרי המשק, משרדי ממשלה, חברות ביטוח, קופות חולים היי טק ועוד... ייעוץ למנהלים בהייטק ולאו טק וייעוץ קריירה לאנשים שמפשים מקום חדש או כיוון שונה. 

בוגרת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בן גוריון ותעודת מאמן עיסקי מNYU.

מאמינה ביחסים הדדים בין הגורמים השונים בעסק. התפתחותו של היחיד בארגון ופיתוחו של הארגון הנו אחד – עובדים אשר מקבלים מקום לגדול בארגון הופכים אותו לארגון טוב יותר ומשגשג. בכל גודל וצורה של ארגון ומעל לכל, לחשוב אחרת, לא כמו שתמיד, לאתגר את החשיבה ולקבל השראה מכל הדברים שאוהבים.

מנהלת את עמוד הפייסבוק והאינסטגרם של שוטף+120, יחד עם קטה מוניץ

054-2568253

לכל עסק יש לקוחות. הייעוץ שלי שם דגש על החוייה של הלקוח, צרכיו והרצונות שלו תוך הלימה עם היעדים העיסקיים של העסק. 

ליווי אישי למנהלים הכולל מיקוד בניהול הצוות וביעדים. ניהול קונפליקטים והנעה.

ייעוץ קריירה שבונה תהליך ממוקד העוסק במציאת כיוון חדש וחיפוש עבודה נכון ומתאים לעולם החדש. 

ייעוץ וליווי לארגונים. תהליכי ייעוץ עמוקים לארגונים בסדרי גודל שונים. כולל הנחיה וליווי לעסקים קטנים, ניסוח חזון, בניית תוכנית עבודה והוצאתה לפועל.