אודות

נעים להכיר,

גדלתי בעולמות הארגון והלמידה ובמשך הרבה שנים הייתי שכירה בארגונים גדולים. למדתי מה מניע אנשים, למה חלק מצליחים וחלק לא, ואיך זזים קדימה.

אז איך נזיז אתכם קדימה?

האמונה שלי היא הראיה של Business To People – B2P.

בכל גודל של עיסוק או ארגון, בין אם כמנהלים, מחפשי עבודה או בעלי עסק, אנחנו עובדים עם אנשים. אנשים הם אלו שעושים את העסק והארגון.  הייעוץ והליווי שלי מביאים אתכם ואת האנשים מסביבכם למרכז. מתוך המחשבה הזו ניתן לגבש חזון לחזק את הפיתוח העסקי, לרתום את האנשים אתכם לפעולה קדימה.  ככה מקדמים את העסק ואת ניהול האנשים או הקריירה שלכם. מתוך ראיה שיחסי עבודה והעבודה, הם מרכיב חשוב בחיים שלנו וחלק בתי נפרד מהם.

אני מייעצת לעסקים בגדלים שונים ובמגוון תחומים,  רשתות ביגוד ואופנה, אנשי הייטק ולאו טק, אנשי מקצועות חופשיים ומחפשי עבודה וכיוון חדש לקריירה שלהם.

איפה למדתי את זה? יש לי תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית ,שניהם מאוניברסיטת בן גוריון, ותעודת אימון עסקי מNYU.

אני מנהלת יחד עם קטה מוניץ את העמוד של שוטף+120, עמוד שבו צוחקים בעיקר. ויש לנו גם קהילה.

שירותים

ייעוץ למנהלים

אם אתם מנהלים בארגון ואתם רוצים לנהל באפקטיביות את הזמן, את המשימות ואת האנשים. אם אתם רוצים להוביל ישיבות צוות מעניינות, מלמדות וגם ענייניות ומועילות. הייעוץ שלי נעשה גם באופן פרטי ומביא פתרונות וכלים מעולמות הארגון והלמידה.

ייעוץ עסקי

אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני, או אם הייתם רוצים שיהיה לכם אחד כזה. הייעוץ שלי ילווה אתכם אתכם כדי שתביאו את העסק למקום טוב יותר, כזה שתרגישו בו ביטחון והוא יהיה יציב ומפרנס. עסק עם חזון וכיוון תנועה, שיודע בדיוק לאן הוא הולך.

לצאת לעצמאות- הרצאה

רוצים לצאת לעצמאות ולשמע איך עושים את זה נכון? ניתן להתארגן (מינימום 5 אנשים בקבוצה) ולהזמין הרצאה שלי בנושא, לאחריה תוכלו להתחיל להוציא את החלום לפועל.

ייעוץ למציאת המקום שלכם בעולם העבודה

אם אתם כבר פחות אוהבים את מה שאתם עושים או אולי בכלל אף פעם לא אהבתם? אתם לא מרגישים שהערכים של הארגון ושלכם הולכים יד ביד ומיציתם את הזמן שלכם שם- בואו ללמוד איך למצוא עבודה בדרך נכונה יותר וממוקדת.